You are here

Supportersclubs

Vertrek-plaats Vertrek-Adres Gemeente Contactpersoon Telefoonnummer Email Website
Bar Los Amigo,s Adeje Avenida España c.c. la pinta l 3867 Spanje ( Tenerife ) 0034/67630374

marcyoli@hotmail.com
Facebook:bar los amigo's

Tatanka Eet en sfeercafé " 't Motje" Rumbeeksesteenweg,241 8800 Roeselare Haenecaert Gaspar 0499/21.74.30

gaspar@hotmail.be

www.Tatanka.be

Arsenaal Café " Den Biljart " Geitstraat 128 9000 Gent Aerents Mario 0475/47.10.67

mario.aerents@telenet.be

Buffalo Soldiers Nova centrum Sint-Bernadettestraat 132-134 9000 Gent Van Cauter Kenneth 09/251.62.85

kenneth_vc@hotmail.be

Banlieue Gantoise Café " Smilies" De Pintelaan 100 9000 Gent Xavier Kluyskens 0485/35.29.68

xavierkluyskens@gmail.com

Oud Arsenaal Arena Snooker Zwijnaardsesteenweg 217 9000 Gent Haentjens Alfons 0476/913261

alfons.haentjens@securex.be

Buffalodravers Café Popeye's Corner Jutestraat,103 9030 Mariakerke Ingelrest Monique 0476/734024

debuffalodravers@gmail.com

Gent West Afrit13 Loss Kamercafé Drongenplein 15 9031 Drongen De Neve Nico 0476/322596

gentwestafrit13@outlook.com
tickets.gwa13@outlook.com
http:/gentwestafrit13.be

The Blue Lions Feestzaal St Godelieve St Godelievestraat,59 9032 Wondelgem Pascal Thandt 0476/834682

pascal.thandt@proximus.be

The American Buffalo s St Godelieve ( kring ) St Godelievestraat,59 9032 Wondelgem Staelens P 0495/787740

pete1.staelens@gmail.com

Tel. 09/2517259

Club 80 v.z.w. Taverne " Ambiance " Gentbruggestraat 238 9040 Sint-Amandsberg Landsman Didier 0475/35.18.42

landsman.d@telenet.be

www.club80vzw.be

Nie Pleue Lusthof " Boer Janssens " Boer Janssenstraat 15 9050 Gentbrugge Van De Putte Eddy 0474/50.28.26

eddy.vandeputte1964@gmail.com

www.niepleue.be

" West Buffalo's " Café De Ton Brusselsesteenweg,367 9050 Gentbrugge Vandenbroecke dirk 0485/51.30.57

dirk.vandenbroecke@telenet.be

www.westbuffalos.be

Forza Buffalo Xavier's sandwichbar Brusselsesteenweg 701 9050 Gentbrugge Kirchhoff Xavier 0494/77.82.75

xavier.kirchhoff@telenet.be

Buffalo's Zwijnaarde Staminee " De Pompe " Zandvoordestraat 64 9052 Zwijnaarde Filip Raes 0499 17 41 76

filipraes1@telenet.be

Gantoisetippers Taverne Century Grote Markt 10 9060 Zelzate Stefaan Bottelberghe 0485/79.06.08

gantoisetippers@gmail.com

De nieuwe Admiraal Cafe " Admiraal " Dendermondesteenweg 228 9070 Destelbergen Stefan Clauwaert 0475/91.49.30

ronny.verstraeten@telenet.be

The New Buffalo's Cafe De Nieuwe Admiraal Dendermondesteenweg 228 9070 Destelbergen Geerinckx Rudy 0473/46.99;30

geerinckx.rudy@skynet.be

www.thenewbuffalos.be

The Winnetous Cafe De Matroos Magerstraat 13 9070 Heusden De Smet Mario 0479/58.98.27

mario.de.smet2@telenet.be

www.thewinnetous.be

Arteveldeboys Cafe Sint-Hubertus Dorpstraat 8 9270 Laarne Dirk Temmerman 0498/92.00.91

arteveldeboys@hotmail.com

Buffalovrienden Zottegem Café " Gemeentehuis " Gentsesteenweg 124 9620 Zottegem De Tandt Geert 0494/ 60.99.6

geertdetandt@hotmail.com
Buffalovreindenzottegem@hotmail.com

Buffalo Boys Leerne In den appel Leernsesteenweg 221 9800 Deinze Lucien Corijn 09 282 30 12

lucien.corijn1@telenet.be

Buffalo Eke Place2be Stationstraat,14 9810 Eke Derboven Katie 0497/417579

katiederboven@gmail.com

De Blauw-Witte Breugelshotters Cafe "Pub " Hundelgemsesteenweg,119 9820 Merelbeke Depraeter Iris 0495/571972

iris.depraeter@telenet.be
marc.quinart@schlalz.be

The Blue Indians Café Sint Martinus Kortrijksesteenweg,103 9830 St Martens Latem Meuris Nico 0495/30.40.17

The.blue.indians@gmail.com

Blue-White Indians Cafe Kleine Breugel Scheldestraat 24 9890 Gavere Koen Peire 0475/50.16.91

blue-white.indians@hotmail.com

www.bwigavere.be

Buffalo Bulls Café Sport Dorp 4 9920 Lovendegem Kenny Sergeant 0495 26 69 28

kenny.sergeant@buffalobulls.be

www.buffalobulls.be

Buffalo Clan D'augustijntjes Cafe Het Oud Gemeentenhuis Marktplein 4 9940 Ertvelde Carlo De Wispelaere 0479/27.05.29

carlo.dewispelaere@skynet.be

www.hetoudegemeentehuis.be